Співробітництво

Співробітництво з іншими організаціями

НПП «Гомільшанські ліси» співпрацює з багатьма організаціями, діяльність яких так чи інакше пов'язана з дослідженням чи охороною природи.

Сюди приїжджають проводити наукові дослідження вчені різних профілів з ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т.Г. Шевченко, ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, ХНАМГ, УкрНДІЛГА та інших установ.

Територія парку є місцем проведення навчальних практик студентів. Ще до заснування парку тут були створені біологічна станція та географічна база «Гайдари» ХНУ ім. В.Н. Каразіна. На базі національного парку проходять практику студенти ХНАМГ.


Великий вклад у охорону, благоустрій природної території національного парку вносять громадські природоохоронні організації. Це Дружина охорони природи м. Харкова та Екологічна група «Печеніги». Патрулювання території, консультації щодо юридичних та практичних питань з природоохоронної діяльності, прокладання та облаштування екологічних стежок, прибирання території, екологічна просвіта та ін. напрямки, у яких допомагають громадські природоохоронці національному парку «Гомільшанські ліси».

Функціонуванню парку, охороні природи території допомагають не тільки громадськість природоохоронного напрямку, але й просто небайдужі люди, яких часто називають волонтерами. Волонтери не тільки з Харкова та України співпрацюють з парком, міжнародні організації волонтерів також проводе свої табори на території парку.

Як часто ви відвідуєте Національний парк "Гомільшанські ліси"?

Авторизация