23 серпня - День Державного Прапора України!

Прапор О. Олесь

Синій, як море, як день, золотий —

З неба і сонця наш прапор ясний.

Рідний наш прапор високо несім!

Хай він, уславлений, квітне усім!

Подробнее...

Що таке природа? Жива і нежива природа.

Почнемо з того, що таке природа? Природа - це весь навколишній світ, що тебе оточує: рослини, тварини, ліси, моря, гори, рівнини.

Подробнее...

«NametFEST»

З 12 по 13 серпня в черговий раз в межах Зміївського городища (Харківська область) відбувся наметовий фестиваль — «NametFEST». Час для заходу організатори вибрали не випадково: саме у ці дні проходив потужний зорепад.

Подробнее...

Еколого-освітнє заняття у таборі "Біле озеро"

07.08.2017 року у дитячому оздоровчому таборі “Біле озеро” було проведено ще одне еколого-освітне заняття. Співробітники парку надали науково-пізнавальну інформацію на тему “Твариний світ НПП” . Малеча слухала з великим задоволенням та задавали питання. А в кінці уроку зіграли у веселу вікторину чим закріпили знання дітей.

 

Подробнее...

8 серпня всі любителі котиків відзначають своє "професійне" свято – Всесвітній день кота.

Кожна людина вважає, що знає про котів якщо не все, то принаймні дуже багато. Але  є такі факти, про які мало хто знає. Наприклад те, що в різних країнах це свято відзначається в різні дні. День котів в Україні та Росії відзначається 1 березня, День кішки в Японії - 22 лютого, у США - 29 жовтня, а Франція День котів відзначає 8 серпня. До речі, в Японії, 22 лютого відзначають не випадково. Їхня киця каже “Ня-Ня-Ня”, що в переводі “2-2-2”, тобто 22 лютого.

Подробнее...

День екологічного боргу.

Є дуже гарний вислів: “Тебе дуже багато!” - він добре підходить до всіх людей планети ЗЕМЛЯ. Хто з нас замислювався скільки нам потрібно всього, для того щоб існувати сьогодні? Так ось — не стільки скільки ми вважаємо. Коли надають кількість газу, яку можно витратити за рік, що люди роблять? - РАХУЮТЬ. А чому ніхто не рахує ресурси, які планета може надати людині на рік? На 2 серпня 2017 року, по підрахункам соціолгів, ці ресурси на цей рік вже вичерпано.

Подробнее...

Еколого-освітнє заняття у таборі "Біле озеро"

21.07.2017 року у дитячому оздоровчому таборі “Біле озеро” було проведено еколого-освітне заняття. Співробітники парку надали науково-пізнавальну інформацію на тему “Твариний світ НПП” . Малеча слухала з великим задоволенням та задавали питання. А в кінці уроку зіграли у веселу вікторину чим закріпили знання дітей.

 

Подробнее...

Окраса наших водойм

Серед спекотного літа НПП «Гомільшанські ліси» радо вітає своїх відвідувачів тінистою прохолодою лісу, мерехтінням сонячних зайчиків серед тихого плину води Сіверського Дінця, свіжістю та спокоєм його заводей і озер. Справжньою окрасою водяного царства є великі ніжно-білі квіти латаття білого та жовті, здалеку схожі на невеликі кульки, глечиків  жовтих, що розмірено погойдуються на хвилях серед зелених блюдець листя. На Харківщині залишилось небагато місць де можна милуватись красою цих квітів. Латаття біле, і глечики жовті включені до списку рослин, що підлягають особливій охороні на території Харківської обл., затвердженому рішенням Харківської обласної ради від 21. 09. 2001 р.

Подробнее...