Запрошуємо до Гомільшанських лісів

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

 

Напередодні вихідних майже  кожен мешканець великого міста роздумує, де б відпочити від сірих буднів, подалі від шуму та метушні. Відпочинок на природі, будь то десь в лісі, чи біля річки – це завжди прекрасно. Помилувавшись гарними краєвидами, насолодившись тишею та подихавши свіжим, чистим повітрям безсумнівно можна отримати заряд бадьорості та нових сил на цілий тиждень.

Національний природний парк «Гомільшанські ліси» запрошує до себе на відпочинок!

Поєднання історичного минулого з чарівною природою надасть цілу купу позитивних вражень, які назавжди залишаться в пам’яті відвідувачів.  Тим паче літня пора стрімко минає, і вже зовсім скоро час веселих вікендів на природі зміниться прохододними осінніми буднями.

З Днем Бухгалтера

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

 

Відбулося святкування Івана Купала на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси»

 

Заворожуюча природа Гомільшанських лісів не може залишити байдужим жодного туриста. Приїхавши сюди один раз можна закохатися з першого погляду у всю цю красу. А в літню пору року тим більше ... Свіже повітря, спів птахів і ранкова прохолода біля Сіверського Дінця. Що може бути краще для відпочинку душі і тіла.

У цьому році на просторах національного парку «Гомільшанські», а саме на території для проведення фестивалів «Задонецькі луки» з 06  по 08 липня був проведений масштабний захід - ЕТНО DRUM FEST 2018 - open air. В рамках фестивалю величезна кількість людей-однодумців відзначили одне з найдавніших слов'янських свят -  Івана Купала з усіма його обрядами і звичаями.

Подробнее...

Еколого-освітнє заняття у дитячому оздоровчому таборі "Біле озеро"

Школярі нарешті діждалися літніх канікул. Хтось відпочиває вдома, а комусь більше довподоби активний відпочинок на природі. Саме для таких дітлахів працює дитячий оздоровчий табір «Біле озеро».

19 червня 2018 року до цього закладу з метою еколого-просвітницької діяльності завітали і співробітники Національного природного парку «Гомільшанські ліси». Фахівцями відділу рекреації, пропаганди та екоосвіти була проведена цікава і захоплююча лекція для діточок, в якій розповідалося про історію створення НПП, зонування територій, про флору та фауну національного парку та про охорону природи в цілому . Діти з захопленням слухали докладачів та дивилися яскраву презентацію, яка також була представлена. На протязі уроку малеча задавала багато запитань стосовно даної теми, що означало високу зацікавленість та любов до природи.

Сподіваємося побачитися з дітлахами ще не один раз на літніх канікулах, адже екологічна освіта дуже важлива серед підростаючого покоління.

Стельник Д.О.

Відділ рекреації, пропаганди

та екоосвіти

Всесвітній День боротьби з опустелюванням і засухою

 

17 червня 1994 року в м. Париж, Франція, була прийнята Конвенція

ООН про боротьбу з опустелюванням, яка набрала чинності 26 грудня 1996р. 
Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням.

Подробнее...

Міжнародний день біорізноманіття (22 травня)

Біорізноманіття – це різноманітність життя на Землі. Воно включає всі організми, види та популяції, генетичні варіації, комплексні сукупності спільнот та екосистем, а також їх зв’язків з навколишнім середовищем.

Подробнее...

Співробітники парку відвідали Зідьківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. ім. Г.І. Ковтуна.

15.05.2018 року співробітники національного парку відвідали другі та треті класи Зідьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Г.І. Ковтуна . Надали цікаву інформацію про НПП "Гомільшанські ліси" та з приводу Всесвітнього дня мігруючих птахів, розповіли дітлахам про пернатих  України та їх різновиди”. До уроку додавалася яскрава презентація та розвиваючі ігри на дану тему.

Подробнее...

Пізні міграції птахів та особливості весняного міграційного сезону 2018 року.

Весна 2018 року видалась дуже пізньою, танення снігу почалось наприкінці 20-х чисел березня, а тепло стало лише наприкінці першої декади квітня. Через це строки міграцій птахів першої хвилі змістились на значно пізніші дати, а тривалість міграції була незначною. Наприклад, міграція білолобої гуски через територію Зміївського району тривала протягом 2 тижнів – у першій половині квітня (зазвичай – з початку березня до 20 квітня). Перші реєстрації дроздів (співочий, чорний) відносяться до 24 – 25 березня, хоча зазвичай це середина місяця. Ближче до початку квітня розпочалась вокалізація (спів) жайворонка лісового, зябликів, зеленяків та вівсянок звичайних, хоча у попередні роки спостережень (2007 – 2017) їх інтенсивний спів можна було почути у середині березня.

 

Подробнее...

Ваш рід занять:

Авторизация