21 квітня – День довкілля.

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному та державному рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.

Раніше ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, яка дала старт екологічній програмі ООН – UNEP (United Nations Environment Network). Зараз ця програма є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі. З 1998 року, згідно у Указом Президента України, в нашій державі щорічно відзначають цей день, як підтримку громадських організацій, що займаються охороною навколишнього середовища і ядерної безпеки України.

День довкілля в Україні майже співпадає з трагічною датою 26 квітня. Кожен мешканець пам’ятає, що саме в цей день сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Безперечно, наслідки катастрофи – одна з найголовніших проблем довкілля, як в нашій країні, так і за межами. І громадський обов’язок кожного з нас – пам’ятати і всіляко сприяти оздоровленню природи, що нас оточує.

Адміністрація НПП "Гомільшанські ліси"

Ви потрапляєте до НПП «Гомільшанські ліси» як:

Авторизация