«NametFEST»

(3 голоса, среднее 4.33 из 5)

З 12 по 13 серпня в черговий раз в межах Зміївського городища (Харківська область) відбувся наметовий фестиваль — «NametFEST». Час для заходу організатори вибрали не випадково: саме у ці дні проходив потужний зорепад.

Метою фестивалю було - зібрати мандрівників і туристів як найбільше  з усієї України в одному місці — на мальовничому березі Сіверського Дінця. Для учасників презентувались майстер-класи з плетіння ловців снів, гончарської майстерності, шибарі, з масажу та першої допомоги. Також досвідчені мандрівники розповіли про виживання в екстремальних умовах, способи бюджетних подорожей, а також про міжнародні можливості та стажування за кордоном.

У програмі фестивалю було багато корисного і цікавого. Наприклад, квест, майстер-клас із виживання в диких умовах, майстер-клас з масажу, з першої допомоги, акторської майстерності, плетіння ловців снів, грі на дримбі  і багато інших розваг.

Також проводились заняття з йоги, калестеніке, турнір зі стрільби з лука. А ще такі розваги як історичні танці, мехенди, вечірня чайна церемонія, фаєр-шоу, акустичний концерт.

НПП “Гомільшанські ліси” також відвідали наметовий фестиваль, брали активну участь у заході, пропонуючи всім бажаючим заслухати  цікаву лекцію про парк та записатися на екскурсію.  А також надавали яскраві буклети та пропонували різноманітні магніти.

Цей яскравий та пізнавальний фестиваль нікого не залишив байдужим. Сподіваємося що в наступному році нам теж пощастить завітати на такий креативний захід.


Ви потрапляєте до НПП «Гомільшанські ліси» як:

Авторизация