Окраса наших водойм

Серед спекотного літа НПП «Гомільшанські ліси» радо вітає своїх відвідувачів тінистою прохолодою лісу, мерехтінням сонячних зайчиків серед тихого плину води Сіверського Дінця, свіжістю та спокоєм його заводей і озер. Справжньою окрасою водяного царства є великі ніжно-білі квіти латаття білого та жовті, здалеку схожі на невеликі кульки, глечиків  жовтих, що розмірено погойдуються на хвилях серед зелених блюдець листя. На Харківщині залишилось небагато місць де можна милуватись красою цих квітів. Латаття біле, і глечики жовті включені до списку рослин, що підлягають особливій охороні на території Харківської обл., затвердженому рішенням Харківської обласної ради від 21. 09. 2001 р.

Подробнее...

Увага!!!!

Увага!!!!!!!!

Шановні відвідувачі НПП “Гомільшанські ліси” карантин, пов’язаний з епідемією Африканської чуми свіней (АЧС) закінчився. Запрошуємо всіх бажаючих на відпочинок у Коропови Хутора Ціни на відвідування та екскурсії не змінились!!!

Ласкаво просимо до нас!!!

Адміністрація

Всесвітній день шоколаду

Це свято відзначається щорічно 11 липня. Започаткували само свято французи в 1995 році, але історія шоколаду є дуже і дуже давня. Слово «шоколад» з'явилося в наших словниках завдяки ацтекам. Саме вони дали напою, який варили з плодів какао, назву «чоколатль». Цей напій вважався аристократичним і їсти його могли лише обрані. Навіть не їсти, а лише пити, в твердому стані шоколад з’явився тільки у 19 столітті.

Подробнее...

ДЕНЬ ІВАНА КУПАЛА (Різдво Предтечі)

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

Мабуть немає в Україні людини, котра б не знала, що таке свято Івана Купала. І малі і дорослі цілий рік чекають на це свято. І не дарма. В колі річних свят, Купало є одним з найголовніших і відзначається урочисто та пишно. Містичне свято Купала відзначається з давніх часів, але й досі не втрачає своєї популярності. Це насамперед давні народні традиції з танцями, піснями, жартами, плетенням вінків, купанням та великим феєричним вогнищем. Найбільш ймовірно, що назва свята походить від слова «купатися», адже під час проведення купальських забав обов'язковим є обряд купання.

Подробнее...

З Днем Конституції України!

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Подробнее...

Всесвітній день рибальства - 27 червня

Це свято відзначають щороку, починаючи з 1985 року. Засновано це свято у 1984 році рішенням Міжнародної конференції з регулювання і розвитку рибальства, що відбулася  в Римі.

Подробнее...

З Днем державного службовця!

Шановні колеги-держслужбовці!

Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

Колектив НПП "Гомільшанські ліси"

Літнє сонцестояння

(1 голос, среднее 5.00 из 5)

Літнє сонцестояння – це природне явище, коли наше Сонце досягає найбільшої точки віддалення від земного екватора. У 2017 році свято припало на 21 червня і тривало 17 годин 32 хвилини.

Означає це свято наступне: в цей день у Вищої сили можна було попросити про виконання самої заповітної мрії, для чого потрібно було укласти  договір з двома найсильнішими стихіями – вогнем і водою.

Подробнее...

Ваш рід занять:

Авторизация