15 листопада – День вторинної переробки.

Якщо людина не зробить так,
щоб на Землі стало менше сміття,
то сміття зробить так,
щоб на Землі стало менше людей.

 

Подробнее...

Осенняя пора.

Вот наступила пора поэтов,

Романтиков, философов и

Просто мечтателей.

Осень время насыщенного цвета:

Яркие листья – ковровые покрытия парка,

Ветер прохладный – гуляет на детских площадках.

Букеты цветов: астр, хризантем, георгин  –

Наполняют насыщенным ароматом.

Где-то в дали зашуршали листочки –

Это ежики готовятся к спячке.

Тонкая паутина нависла на ветке кустарника –

Светится, переливается,

Нежно вниз то вверх опускается,

Последними теплыми лучами солнца наслаждается-

Бабьем летом все это называется.

Надолго тепло не задержится –

суровые тучи дождливые,

Закроют прозрачное, ясное небо.

Задует холодным ветром.

И застучит осенний дождь по асфальту.

Прохожие мимо достанут зонты,

И пошагают вдоль тротуаров,

Наполненных луж отражений своих.

 

Ведущий специалист по рекреации:

Клименко Е.Н.

Подробнее...

Акція до Всесвітнього дня домашніх тварин - 30 листопада.

З 10 листопада по 30 листопада у НПП «Гомільшанські ліси» проходитиме акція до Всесвітнього дня домашніх тварин.


Ідея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді різні екологічні організації та природоохоронні товариства заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх тварин.

З того часу свято проводиться щорічно і присвячується всім одомашненим людиною тваринам, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших». І що не дивно, девізом цього Дня стали слова Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Подробнее...

Еколого - освітнє заняття у Зміївській бібліотеці.

17.10.2017 року у дитячій Зміївській бібліотеці було проведено еколого - освітнє заняття для шостих класів Зміївської ЗОШ I-III ст. №2. Фахівцем з відділу рекреації була надана науково-пізнавальна інформація на тему “Тваринний світ НПП”. До уроку додавались яскраві картинки та презентація. Малеча слухала з великим задоволенням та задавали питання. А в кінці уроку зіграли у веселу вікторину чим закріпили знання дітей.

Шановні друзі та колеги!!!

Щиро вітаємо Вас одразу з трьома величними святами.  З Днем Козацтва, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем захисника Вітчизни.

 

З Днем Козацтва!


Щиро вітаємо вас зі святом Покрови Пречистої Богородиці – одним з найдавніших християнських свят!


Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються від покоління до покоління. Особливо це стосується цього свята, започаткованого ще нашими пращурами. Як відомо, воно знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла».

Тож всіх козаків – зі святом, і бажаємо міцного здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердечно зичимо всім щастя, здоров'я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого міста та всієї України.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

 

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.


Вітаємо вас з благодатним святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай ваші обличчя не затьмарює печаль і горе, ваші близькі будуть здорові і бадьорі духом. А віра у краще та світле завжди супроводжує вас на життєвому шляху

 

З Днем захисника Вітчизни!


Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.
Екологічні поради на кожен день.

Екологія – один з найважливіших чинників, які впливають на здоров’я людини та на всі живі організми. Але, вчені вже багато років б'ють на сполох – треба рятувати навколишнє середовище від байдужості людської. Великі підприємства отруйними речовинами забруднюють атмосферу та водойма. Морський транспорт розливає нафту і нафтопродукти чим несе колосальну загрозу для морських мешканців. Багато не утилізованого сміття, яке завдає шкоди всім живим організмам. Все це дуже глобальні та критичні проблеми. Здавалося б, що це робота екологів і нас це не стосується. Але, якщо придивитися до себе навіть в побуті і проаналізувати свій повсякденний день, то зразу можна побачити як недбало ми відносимося до навколишнього середовища. Екологам вже не вистачить часу все виправити. Починати треба з себе, а не покладатися на когось. Сумісною працею ми би змогли покращили стан нашої планети. Адже кожен з нас хоче жити біля прозорої річки, біля чистого лісу та дихати чистим повітрям.

Подробнее...

Шановні відвідувачі офіційного сайту НПП “Гомільшанські ліси”!

Адміністрація НПП повідомляє, що 29 вересня 2017 року відбудеться міжнародна акція «FSC-п'ятниця» - щорічне свято відповідального ставлення до лісу!!

Організатор акції - Лісова опікунська рада (FSC) - відома у всьому світі організація, що займається підтримкою та просуванням екологічно та соціально відповідального лісокористування. FSC-п'ятниця проводиться в багатьох країнах світу в останню п'ятницю вересня. Вперше святкування FSC-п'ятниці відбулося в 2008 році з ініціативи FSC Великобританії. У глобальному масштабі FSC-п'ятниця була вперше відзначена в 2009 році та з тих пір широко відзначається у всьому світі. Мета акції - привернути увагу людей і бізнесу до проблем лісового сектора, а також зробити акцент на важливості екологічно та соціально відповідальної лісової продукції.

Подробнее...

Всесвітній день журавля

Кожен рік в другу неділю вересня відзначається всесвітній день журавля. Заснували це свято в США в 2002 році, коли екологи почали бити тривогу щодо зникнення американського журавля. В цей період щорічно проводиться статистичний підрахунок всіх видів журавлів, перед їхнім відлітом до теплих країв. Всього налічують 15 видів журавлів, а в Україні живуть лише два види — це сірий та степовий. Ця птиця вважається символом любові до Батьківщини, а екологи вирішили, що журавель повинен стати символом організацій, що охороняють природу.

Подробнее...

Привітання до свята 1 Вересня — День знань.

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знать!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Подробнее...

Время осени!

ОСЕНЬ ЗОЛОТАЯ

Осень золотая – классиков пора,

Разноцветных зонтиков яркая пора.

Ветерок капризный и не теплый дождь,

Утренней прохладой всех бросает в дрожь.

Скоро Бабье лето – быстрое тепло,

Яркий светлый лучик тучку прорвало.

Скоро разукрасит осень всю листву,

Красками красивыми – позолотит траву.

Птицы разлетятся в теплые края,

Нам оставив только кроху воробья.

Детвора по лужам в школу побегут,

И скворечник новый к дереву прибьют,

Соберут гербарий в красочный букет,

И подарят мамам осени привет!

Подробнее...

Як часто ви відвідуєте Національний парк "Гомільшанські ліси"?

Авторизация