Конкурси

Акція "Не рубай ялинку"!!!

«Я зірвав квітку – і вона зів'яла.

Я зловив метелика – і він помер у мене на долоні.

І тоді я зрозумів: доторкнутися до природи можна лише серцем!»


Лише серцем можна відчути природу. Не рвати рослини, не намагатись неволити їх, а саме відчувати, бачити, вдихати їхній живий аромат. Всі ми любимо прогулянки по лісі, не залежно від пори року. Ми знаємо, які чарівні дерева наші хвойні красуні. Та нам хочеться, щоб вони належали лише нам, радували наші очі, хай ненадовго, зате яскраво… Постоїть така красуня місяць, і підуть її залишки на смітник. І не буде вона більше нікого радувати, ні вдома, ні в лісі. Давайте полишимо практику рубати ялинки і ставити їх на Новий рік. Зрештою, це радісне свято можна відзначати без зрубаних дерев.

Подробнее...

«Збережи первоцвіти, не будь байдужим до рідного краю!».

Усі найкращі почуття у людини пов’язані з весною.

Подробнее...

Акція "сніговиків"

Привіт, друзі!

У цьому році у Харківській області, Зміївського району, у НПП “Гомільшанські ліси”, вперше проводиться акція “сніговиків”.

 

Подробнее...

Вместо елки обычной … «Креативная елка»!

новогодний конкурс

Вот и подходит все ближе и ближе Новый 2014 Год!

Как и всегда, все наряжают зеленую красавицу из лесу привезенную. А мы Вашему вниманию, наши дорогие посетители и читатели сайта НПП «Гомольшанские леса», предлагаем совсем иной подход к главному украшению дома.

Подробнее...

Фотоконкурс "Допоможіть братам меншим!"

Ось і прийшли морозні сніжні дні…

Можна покататись на санчатах та лижах, зліпити сніговиків чи пограти сніжки. Але морозець все одно пощипує нас за рожеві щічки та носики. А уявіть собі, як нашим друзям меншим, які не мають дому з теплою піччю та смачною їжею!

Подробнее...

Конкурс "Дивний світ тварин"

Конкурси, що проводяться співробітниками НПП «Гомільшанські ліси» мають на меті виховання дбайливого ставлення до природи у молодої генерації.

У 2008 р. серед школярів Зміївського району був проведений конкурс «Дивний світ тварин», який має стати початком традиції регулярного проведення конкурсів серед учнівської молоді.

Подробнее...

Як часто ви відвідуєте Національний парк "Гомільшанські ліси"?

Авторизация