АКЦІЯ: "ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ НА НАШІЙ ПЛАНЕТІ" РУБРИКА: "ФОТОГРАФІЇ ПОБУТОВИХ ВИРОБІВ"

З 15 листопада по 15 грудня в НПП «Гомільшанські ліси» проходитиме акція до дня вторинної переробки.

"Збережемо життя на нашій планеті".

Немов собі на злість,
Ми Землю кривдим дуже.
Злелій її, омий, очисть,
Мій добрий, юний, друже!

Серед багатьох сучасних екологічних проблем є одна, до якої причетні безпосередньо всі люди, незалежно від віку, статі, професії чи роду занять, це - проблема поводження з твердими побутовими відходами або сміттям, що є чи не найголовнішим показником культури екологічної поведінки сучасної людини.

З кожним роком на нашій планеті зростає споживання природних ресурсів. Тільки за останні 30 років людство витратило майже третю частину всіх ресурсів, наявних на Землі. Саме тому сьогодні дуже важливе значення для всіх країн світу має економія природних ресурсів, пошуки альтернативних ресурсів, а також вторинне перероблення сировини.

15 листопада відзначається Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Головна мета свята - привернути увагу громадськості та промислових структур до цієї теми.

Акція проходитиме у такій формі:

З цього приводу всі бажаючі учні можуть показати майстер – клас. Проявити свою фантазію та перетворити зі старого та не потрібного сміття на нове, щось більш необхідне наприклад для декора своїй кімнати або для подвір'я свого будинку. Це може бути що завгодно. Чого забажає ваша душа. Починати треба з себе для подальшого рішення для чистого майбутнього.

Свої вироби ви зможете сфотографувати та переслати на нашу пошту. Побачити зможете їх висвітлені на нашому сайті (http://gomilsha.org.ua) в розділі «екологічні заняття» та інформаційному бюлетені : «Гомільшанський вісник».

Відправляти фото за адресою : nppgomolsha@yandex. ru

 

Відділ рекреації, пропаганди та екоосвіти

Клименко К.М.

Учні, які відгукнулись на акцію:

Чемужівська школа загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів


Зміівський ліцей № 1 ім З.К. Слюсаренка

Зідьківська школа I - III ступенів ім. Г. І. Ковтуна

 


Ви їдете до НПП «Гомільшанські ліси» з метою:

Авторизация