Фотоархів

 

Шановні гості нашого парку!

Територію «Гомільшанських лісів» щотижня відвідують сотні й тисячі людей, і майже у кожної людини виникає бажання зафіксувати зображення незрівнянної природної краси у фотоапараті, залишити пам’ять про цікавий захід: весілля, похід, зустріч однокласників, перша сімейна прогулянка «мама-тато-я» на Козачку тощо. Певне, що фотографій, зроблених на території парку у різні часи, у сімейних фотоальбомах і архівах і по території України, і за межами, назбиралося вже сотні тисяч.

Радістю, натхненням, теплом, що несуть ці роботи, пропонуємо поділитися на сторінках нашого сайту. Усім, хто полюбляє дивитися на життя крізь об’єктив фотоапарата, ловити прекрасні миттєвості буття, для тих, хто любить ділитися радістю споглядання за природою, ми оголошуємо цікаву безстрокову фото-акцію «Гомільшанські ліси: незабутні й цікаві миттєвості життя». Чекаємо на ваші фото, зроблені на території парку, у будь-який час (навіть старі чи старовинні, зроблені багато років тому). Хочемо бачити ваші щасливі, закохані, задумливі обличчя, разом з вами радіти й насолоджуватися життям.

Умови прийому фотоматеріалів на адресу електронної пошти Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , з поміткою «фото-акція».

- якісні цифрові фотографії (розмір 1024*768 та більші);

- особисті дані автора (прізвище, ім’я, вік, місце проживання);

- дата знімку (за можливості);

- якщо у Вас є цікаві фото, що не підпадають під наші вимоги, передзвоніть нам (т.+38 (05747) 3-09-60), і ми спробуємо Вам допомогти (пересканувати фото на паперових носіях тощо).

Якісні тематичні фото будуть розділені на декілька груп і надруковані на сайті нашої організації (адреса www.gomilsha.org.ua ). Факт надсилання вами фото автоматично означає ваше авторство та згоду на використання фотоматеріалів на ресурсах і в інтересах парку.

Запрошуємо до співпраці як фотолюбителів, так і професіоналів. Будемо раді бачити будь-які фото з походів, романтичних зустрічей, особливо перші фото, зроблені дитячими руками. Готові надати наш інтернет-ресурс, сторінки газети для якісних робіт весільних фотографів, фотографів тур-агенцій.

Щиро дякуємо вам за майбутню співпрацю і чекаємо на цікаві роботи.

З повагою –

адміністрація НПП «Гомільшанські ліси»

 

 

Як часто ви відвідуєте Національний парк "Гомільшанські ліси"?

Авторизация